Vítězové poháru

Český pohár v dálkovém plavání 1975 – 2018

Rok Muži Ženy Oddíly
2018 KOZUBEK Matěj (Boh) (4) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) (8) Bohemians Praha (5)
2017 KOZUBEK Matěj (Boh) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) Bohemians Praha
2016 KÚTNIK Ján (KomBr) (1) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) KPSP Kometa Brno (7)
2015 KOZUBEK Matěj (Boh) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) KPSP Kometa Brno
2014 KOZUBEK Matěj (Boh) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) KPSP Kometa Brno
2013 BALOUN Karel (KomBr) (1) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) KPSP Kometa Brno
2012 VÍTEK Rostislav (KomBr) (9) RYBÁŘOVÁ Silvie (KomBr) (2) KPSP Kometa Brno
2011 VÍTEK Rostislav (KomBr) RYBÁŘOVÁ Silvie (KomBr) KPSP Kometa Brno
2010 VÍTEK Rostislav (KomBr) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP)
vítěz nevyhlášen[1]
2009 VÍTEK Rostislav (KomBr) ŠTĚRBOVÁ Lenka ml. (SCPAP) Bohemians Praha
2008 VÍTEK Rostislav (KomBr) ŠTĚRBOVÁ Lenka (SCPAP) (3) Bohemians Praha
2007 JEŽEK Jan (SlPl) (1) BEDNÁŘOVÁ Markéta (PKZá) (1) Bohemians Praha
2006 ČECH David (UnBr) (4) HEGIYOVÁ Alena (DeBř) (1) TJ Krnov (3)
2005 ČECH David (KPSOp) ŠTĚRBOVÁ Lenka (UnBr) TJ Krnov
2004 ČECH David (KPSOp) ŠTĚRBOVÁ Lenka (UnBr) TJ Krnov
2003 ČECH David (KPSOp) VERNEROVÁ Jitka (SCPAP) (1) SCPA Pardubice (10)
2002 LUCBAUER Martin (SCPAP) (1) DUNDOVÁ Jana (SCPAP) (1) SCPA Pardubice
2001 PRÁŠEK Michal (SCPAP) (1) NOVÁKOVÁ Eva (SlPl) (1) SCPA Pardubice
2000 VÍTEK Rostislav (KomBr) NECHMAČOVÁ Radka (KomBr) (5) SCPA Pardubice
1999 VÍTEK Rostislav (PKPří/KomBr) NECHMAČOVÁ Radka (KomBr) SCPA Pardubice
1998 VÍTEK Rostislav (PKPří) NECHMAČOVÁ Radka (KomBr) SCPA Pardubice
1997 VÍTEK Rostislav (PKPří) NECHMAČOVÁ Radka (KomBr) KPSP Kometa Brno
1996 ŠPAČEK Michal (KomBr) (4) NECHMAČOVÁ Radka (KomBr) SCPA Pardubice
1995 ŠPAČEK Michal (KomBr) HLAVÁČOVÁ Yvetta (KomBr) (1) SCPA Pardubice
1994 DROZD Michael (USK) (3) TÝFOVÁ Irena (SlLi) (1) SCPA Pardubice
1993 DROZD Michael (USK) SLABÁ Jana (Zlín) (3) SCPA Pardubice
1992 DROZD Michael (SKPa) SLABÁ Jana (Zlín) SK SŠ Pardubice (2)
1991 DINKA Robert (UKB) (1) GRUNTOVÁ Daniela (SpJi) (2) SK SŠ Pardubice
1990 ŠPAČEK Michal (UnBr) SLABÁ Jana (UnBr) VCHZ Pardubice (10)
1989 ŠPAČEK Michal (UnBr) GRUNTOVÁ Daniela (SpJi) VCHZ Pardubice
1988 ŠANDA Michal (RHB) (5) JELÍNKOVÁ Lída m.s. (VCHZ) (5) VCHZ Pardubice
1987 ŠANDA Michal (RHB) JELÍNKOVÁ Lída (VCHZ) VCHZ Pardubice
1986 ŠANDA Michal (RHB) JELÍNKOVÁ Lída (VCHZ) VCHZ Pardubice
1985 ŠANDA Michal (RHB) JELÍNKOVÁ Lída (VCHZ) VCHZ Pardubice
1984 ŠANDA Michal (RHB) JELÍNKOVÁ Lída (VCHZ) VCHZ Pardubice
1983 ŠINDELÁŘ Michal (UnBr) (4) MAREŠKOVÁ Ivana (SlPl) (1) VCHZ Pardubice
1982 ŠINDELÁŘ Michal (UnBr) DVOŘÁKOVÁ Jana (SpJi) (3) VCHZ Pardubice
1981 VYMAZAL Michal (UnBr) (1) DVOŘÁKOVÁ Jana (SpJi) VCHZ Pardubice
1980 DASTLÍK Petr (VCHZ) (1) DVOŘÁKOVÁ Jana (SpJi) Slavie VŠ Plzeň (3)
1979 ŠINDELÁŘ Michal (UnBr) GRUNDOVÁ Jitka (CHÚ) (3) Chemička Ústí (3)
1978 ŠINDELÁŘ Michal (UnBr) GRUNDOVÁ Jitka (CHÚ) Chemička Ústí
1977 TOMEŠ Pavel (CHÚ) (1) GRUNDOVÁ Jitka (CHÚ) Chemička Ústí
1976[2] NOVÁK Jan z.m.s. (DuBB) (1) PITROVÁ Marta (TJHos) (2) Slavie VŠ Plzeň
1975[2] ŠIMANDL Jiří (SlPl) (1) PITROVÁ Marta (TJHos) Slavie VŠ Plzeň

[1] v roce 2010 Výbor sekce dálkového a zimního plavání rozhodl, že nevyhlásí vítěze Českého poháru v kategorii družstev [více info zde]
[2] v letech 1975 a 1976 byla vyhlášena soutěž O nejlepšího maratónce resp. O nejlepšího dálkového plavce

© 1998 - 2019 www.plavani.info / www.openwater.cz / www.dalkoveplavani.cz / www.dalkove-plavani.cz Český svaz plavecký sportů / Sekce dálkového a zimního plavání