Databáze mezinárodních a dalších startů mimo Český pohár


Zrušit filtry
Jméno Závod Místo Datum Umístění Trať Čas Poznámka
Straka MartinSPEilat / Izrael12.11.20222910 km01:48:56.80
Řezníčková JanaJinéSmolné ostrovy / Chorvatsko15.10.2022neuvedeno27,5 km08:25:00.004 etapy ve 2 dnech
Matěna PetrJinéSmolné ostrovy / Chorvatsko15.10.2022neuvedeno27,5 km08:25:00.004 etapy ve 2 dnech
Rucký AlešJinéSmolné ostrovy / Chorvatsko15.10.2022neuvedeno27,5 km08:25:00.004 etapy ve 2 dnech
Táborský RadekJinéSmolné ostrovy / Chorvatsko15.10.2022neuvedeno27,5 km08:25:00.004 etapy ve 2 dnech
Straka MartinEPBarcelona / Španělsko24.09.2022410 km01:44:19.00
Borovka DenisEPBarcelona / Španělsko24.09.20221410 km01:51:07.00
Kozubek MatějEPBarcelona / Španělsko24.09.20221510 km01:51:26.00
Matoušek MarekEPBarcelona / Španělsko24.09.20221810 km01:53:18.00
Krátký MarekJinéVídeň / Rakousko17.09.202210,45 km00:07:08.00Austria Swim Open - Under the Stars
Bendová KristinaJinéVídeň / Rakousko17.09.202212 km00:30:23.00Austria Swim Open - Under the Stars
Krátký MartinJinéVídeň / Rakousko17.09.202222 km00:31:44.00Austria Swim Open - Under the Stars
Krátká KateřinaJinéVídeň / Rakousko17.09.202242 km00:35:38.00Austria Swim Open - Under the Stars
Rác JakubJinéVídeň / Rakousko17.09.2022112 km00:35:25.00Austria Swim Open - Under the Stars
Rjaško ŠtěpánMSJMahé / Seychelly16.09.202297,5 km01:16:42.70Kat. 16-17
Mrůzková PavlínaJinéMörbisch am See / Rakousko11.09.202233,1 km01:00:58.00
Duchan JosefJinéMörbisch am See / Rakousko11.09.202263,1 km00:49:43.00
Mrůzek AlexanderJinéMörbisch am See / Rakousko11.09.202283,1 km00:51:44.00
Grošek LubošJinéMörbisch am See / Rakousko11.09.202236,2 km01:26:44.00
Vymazal MichalJinéMörbisch am See / Rakousko11.09.202296,2 km02:14:12.00
Vyroubal MichalJinéMörbisch am See / Rakousko11.09.2022106,2 km02:46:22.00
Borovka DenisMZKocaeli / Turecko10.09.2022310 km01:59:58.00Golden Cup
Netrefová LucieMZKocaeli / Turecko10.09.20221210 km02:22:10.00Golden Cup
Micka JanEPKiel / Německo26.08.20221110 km02:24:07.89
Matěna PetrMEMŘím / Itálie26.08.2022103 km00:42:20.20Kat. 60-64
Benešová VáclavaMEMŘím / Itálie26.08.2022173 km00:56:57.90Kat. 55-59
Reisskup BarbaraMEMŘím / Itálie26.08.2022243 km00:51:41.40Kat. 50-54
Hromadníková KateřinaMEMŘím / Itálie25.08.2022103 km00:45:25.10Kat. 25-29
Polanský JiříMEMŘím / Itálie25.08.2022133 km00:41:09.60Kat. 40-44
Mík DanielMEMŘím / Itálie25.08.2022153 km00:47:45.40Kat. 25-29
Svatoň KarelMEMŘím / Itálie25.08.2022183 km00:44:53.10Kat. 30-34
Knotek JanMEMŘím / Itálie25.08.2022203 km01:00:37.20Kat. 25-29
Rucký AlešMEMŘím / Itálie24.08.2022183 km00:44:22.40Kat. 50-54
Johová PetraMEMŘím / Itálie24.08.2022213 km00:53:25.70Kat. 45-49
Mík PavelMEMŘím / Itálie24.08.2022243 km00:48:10.40Kat. 50-54
Řezníčková JanaMEMŘím / Itálie24.08.2022263 km00:57:32.60Kat. 45-49
Táborský RadekMEMŘím / Itálie24.08.2022283 km00:48:29.80Kat. 50-54
Urbánek PetrMEMŘím / Itálie24.08.2022293 km00:49:37.40Kat. 45-49
Straka MartinMEŘím / Itálie21.08.20221110 km01:54:42.20
Benešová AlenaMEŘím / Itálie21.08.20221210 km02:03:28.80
Zach OndřejMEŘím / Itálie21.08.20221910 km02:00:44.20
Chocholatý TomášMEŘím / Itálie21.08.202210 kmDNF
Kozubek MatějMEŘím / Itálie20.08.2022625 kmneuvedenozávod ukončen po 18 km, oficiální výsledky stanoveny dodatečně
Straka MartinMEŘím / Itálie20.08.20221125 kmneuvedenozávod ukončen po 18 km, oficiální výsledky stanoveny dodatečně
Benešová AlenaMEŘím / Itálie20.08.2022135 km00:58:19.80
Zach OndřejMEŘím / Itálie20.08.2022145 km00:55:08.80
Chocholatý TomášMEŘím / Itálie20.08.2022165 km00:56:37.90
Rudolf TomášJinéObertraun / Rakousko06.08.202232,1 km00:29:39.00Hallstättersee Swim Marathon
Grošek LubošJinéObertraun / Rakousko06.08.202225 km01:05:31.00Hallstättersee Swim Marathon
Paták PavelJinéObertraun / Rakousko06.08.202235 km01:10:18.00Hallstättersee Swim Marathon
Mrůzek AlexanderJinéObertraun / Rakousko06.08.202255 km01:22:26.00Hallstättersee Swim Marathon
Mrůzková PavlínaJinéObertraun / Rakousko06.08.202255 km01:35:55.00Hallstättersee Swim Marathon
Vyroubal MichalJinéObertraun / Rakousko06.08.2022195 km01:47:53.00Hallstättersee Swim Marathon
Chocholatý TomášEPBělehrad / Srbsko17.07.2022410 km01:56:01.40
Benešová AlenaSPPaříž / Francie09.07.20221610 km02:02:33.73
Pleskotová JulieSPPaříž / Francie09.07.20222510 km02:07:40.09
Mazzia StefanoJinéOttenstein / Rakousko03.07.202233,8 km00:55:24.00Backwaterman
Švanda LubošJinéOttenstein / Rakousko02.07.202210,75 km00:11:40.00Backwaterman
Švanda JanJinéOttenstein / Rakousko02.07.202210,75 km00:11:25.00Backwaterman
Švandová NikolaJinéOttenstein / Rakousko02.07.202230,75 km00:11:54.00Backwaterman
Mrůzek AlexanderJinéOttenstein / Rakousko02.07.202211,5 km00:22:45.00Backwaterman
Mrůzková PavlínaJinéOttenstein / Rakousko02.07.202221,5 km00:25:57.00Backwaterman
Grošek LubošJinéOttenstein / Rakousko02.07.202237 km01:31:55.00Backwaterman
Mazzia StefanoJinéOttenstein / Rakousko02.07.2022107 km01:44:35.00Backwaterman
Delibašič DušanJinéOttenstein / Rakousko02.07.2022237 km02:07:47.00Backwaterman
Vyroubal MichalJinéOttenstein / Rakousko02.07.2022447 km02:25:39.00Backwaterman
Polanský JiříJinéRujána - Stralsund / Německo02.07.202242,3 km00:28:44.0057. Sundschwimmen
Polanský VítJinéRujána - Stralsund / Německo02.07.202282,3 km00:30:40.0057. Sundschwimmen
Táborský MatyášJinéRujána - Stralsund / Německo02.07.202292,3 km00:30:43.0057. Sundschwimmen - 1. v kat. AK I
Táborský RadekJinéRujána - Stralsund / Německo02.07.2022212,3 km00:33:57.0057. Sundschwimmen
Johová PetraJinéRujána - Stralsund / Německo02.07.2022422,3 km00:36:55.0057. Sundschwimmen - 8. žena
Zach OndřejMSBudapešť / Maďarsko29.06.20221510 km01:54:27.80
Štěrbová LenkaMSBudapešť / Maďarsko29.06.20222710 km02:06:54.00
Kozubek MatějMSBudapešť / Maďarsko29.06.202210 kmDNF
Štěrbová LenkaMSBudapešť / Maďarsko27.06.2022195 km01:00:57.10
Zach OndřejMSBudapešť / Maďarsko27.06.2022245 km00:56:28.90
Kozubek MatějMSBudapešť / Maďarsko27.06.2022325 km00:58:21.00
Matoušek MarekMEJSetúbal / Portugalsko04.06.20221610 km01:55:33.70Kat. 18-19, neopren
Rjaško ŠtěpánMEJSetúbal / Portugalsko03.06.2022167,5 km01:40:44.50Kat. 16-17, neopren
Carda JanMEJSetúbal / Portugalsko03.06.2022257,5 km01:45:01.60Kat. 16-17, neopren
Pleskotová JulieSPSetúbal / Portugalsko28.05.20221810 km02:19:28.40neopren
Straka MartinSPSetúbal / Portugalsko28.05.20223110 km01:59:11.40neopren
Zach OndřejSPSetúbal / Portugalsko28.05.20223310 km02:01:22.70neopren
Kozubek MatějEPAlghero / Itálie20.05.20221110 km01:50:37.20
Straka MartinEPAlghero / Itálie20.05.20221210 km01:50:37.40
Benešová AlenaEPAlghero / Itálie20.05.20221310 km01:59:23.80
Štěrbová LenkaEPAlghero / Itálie20.05.20221610 km02:01:18.50
Pleskotová JulieEPAlghero / Itálie20.05.20221810 km02:01:22.30
Zach OndřejEPAlghero / Itálie20.05.20222210 km01:52:10.40
Zubalíková LucieEPAlghero / Itálie20.05.20222210 km02:03:08.40
Matoušek MarekEPAlghero / Itálie20.05.20222810 km01:56:40.80
Borovka DenisEPAlghero / Itálie20.05.20223110 km02:00:19.90
Ludvík DavidEPAlghero / Itálie20.05.20223310 km02:03:51.60
Šebestová LucieEPAlghero / Itálie20.05.202210 kmDNF
Kozubek MatějEPPiombino / Itálie13.05.20222610 km01:54:10.40
Zach OndřejMMFort Myers Beach, Florida / USA03.04.202265 km00:58:29.00Mistrovství USA
Zach OndřejMMFort Myers Beach, Florida / USA01.04.2022610 km02:07:40.00Mistrovství USA
Kysilka JosefJinéSydney / Austrálie20.03.2022202,3 km00:37:03.00Cronulla Shark Island Swims, 1. kat. 50-54
Kozubek MatějMMBratislava / Slovensko26.02.202225 km00:57:35.85
Halva MarekMMBratislava / Slovensko26.02.2022255 km01:07:00.07
Jméno Závod Místo Datum Umístění Trať Čas Poznámka